Adana’daki En İyi Temizlik Şirketleri

Adana’da 40 civarında büyük çaplı temizlik şirketi bulunmaktadır. Bunlardan kimileri müşteri memnuniyeti odaklı çalışırken, kimileri bu şekilde çalışmamaktadır. Bu kapsamda temizlik hizmeti alan kişilerden yapılan geri dönüşlerle hangi temizlik şirketinin daha iyi olduğunu öğrenebilecek ve irtibata geçerek hizmet almaya başlayabileceksiniz. Siz de bu firmalardan birinden hizmet alarak memnun kaldıysanız bunu yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Ev Temizliği için

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Ev Temizliği için Aysun Temizlik)

1. Aysun Temizlik: 2017 senesinden beri Adana’da temizlik sektöründe hizmet vermekte olan bir firmadır. “Şikayet Var” sitesi üzerinde bu firma ile ilgili olumsuz bir yorum bulunmamaktadır. Yapacağı temizlik işlerini 7 gün 24 saat boyunca özenerek ve güleryüzlü bir şekilde gerçekleştirmektedir. İsterseniz firmanın resmi web sitesi üzerinden online teklif alabilir, isterseniz de direk telefon numarası üzerinden sabah 8:00 ile akşam 20:00 arasında iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliği kategorisi dışında firmadan genel temizlik, inşaat sonrası temizlik, havuz temizliği, ofis büro temizliği gibi birçok alanda da destek alabilirsiniz.

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Ev Temizliği için GNR Temizlik)

2. GNR Temizlik: Özellikle Seyhan ve Çukurova ilçelerinde temizlik konusunda etkili firmalardan biridir. Sabah 08:00 ile akşam 19:00 arasında hizmet vermektedir. Müşteri memmuniyeti ve ihtiyaçları göz önüne alınarak hizmet verilmekte ve sonrasında da müşterinin yapılan işten memnun olup olmadığı sorgusu da gerçekleştirilmektedir. Ev temizliği hizmetinin yanında okul temizliği, İş yeri ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik ve apartman temizliği gibi alanlarda da talepler doğrultusunda hizmet verilmektedir. Firma ile resmi site üzerindeki iletişim formundan, telefon numarası üzerinden ya da Facebook sayfası üzerinden iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Ev Temizliği için Türkerler Temizlik)

3. Türkerler Temizlik: 2017 senesinden beri temizlik sektöründe faaliyet gösteren firma başta Ev temizliği konusunda önde gelen firmalardan biri olsa da Cam ve Dış cephe temizliği, apartman temizliği, inşaat sonu temizliği, fabrika ve işletme temizliği ve hatta koltuk ve halı yıkama gibi alanlarda da talepler doğrultusunda hizmet veren bir kuruluştur. Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan firma ile resmi web site üzerindeki telefon numarası ya da e-mail adresi sayesinde temas kurulabilir.

Adana'daki En İyi  Temizlik Şirketleri (Ev Temizliği-Baraj Temizlik)

4. Baraj Temizlik: Müşterinin memnuniyetini ve güvenini kazanmak üzere bir politika izlemektedir. Firmanın alanında en iyisi olmak üzere çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir. Ev temizliğinin yanısıra inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği ve apartman temizliği gibi alanlarda da hizmet veren bir kuruluştur. “Şikayet Var” sitesi üzerinde herhangi bir şikayeti bulunmamaktadır. Ziraat Bankası şubelerinden birinin temizliği bu firma tarafından yapılmıştır. 2013 senesinden beri hizmet veren bu firma ile iletişime resmi sitedeki telefon numarası aracılığıyla geçilebilir. Yapılacak işe göre fiyat teklifi alınabilir.

Adana'daki En İyi  Temizlik Şirketleri (Ev Temizliği-Jet Kristal Temizlik)

5. Jet Kristal Temizlik: Temizlenecek olan mekanın keşfi için herhangi bir ücret almayan firma temizlikle ilgili tüm sorumluluğu üstlenerek size herhangi bir ekstra iş bırakmadan işini tamamlamaktadır. Temizlik fiyatları konusunda yapılacak işin büyüklüğü ve sürekliliğine göre uygun belli iskontolar söz konusu olabilmektedir. 2000 senesinden beri temizlik sektöründe bulunan Jel Kristal Temizlik Adana Seyhan ilçesinde konumlanmıştır. Bu firmadan hizmet ve fiyat teklifi almak için resmi sitelerinde telefon bilgilerini ya da mail adresini kullanabilirsiniz. Firmanın “Şikayet Var” sitesi üzerinde herhangi bir şikayeti bulunmamaktadır.

Okul Temizliği İçin

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Ofis Temizliği-Afus Temizlik)

1. Afus Temizlik: Pazartesi gününden cumartesi gününe kadar 08:30 ile 18:00 arasında hizmet veren temizlik şirketi Çukurova’da konumlanmıştır. Okul temizliği için öncü bir firma da olsa bunun yanında apartman temizliği günlük çöp alımı, inşaat sonrası temizlik, fabrika atölye temizliği, yazlık ve villa temizliği gibi alanlarda da yetkili kadrosuyla talepler doğrultusunda hizmet vermektedir.

2. Tuana Temizlik: Google haritalar üzerindeki verilere göre 08:00 ile 20:30 arasında günün her günü çalışmakta olan firma Seyhan’da konumlanmıştır. Google haritalar üzerinde 94 yorumu bulunmakta ve 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Koç gibi büyük firmaların şubelerinin temizliği bu firma tarafından belirli dönemlerde yapılmıştır. Okul temizliği için ön plana çıksa da apartman temizliği, oto yıkama, AVM temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

3. Şahin Temizlik: Google Haritalar üzerinde 1 yorumu bulunmaktadır. Kullanıcıların hepsi tam yıldız vermiştir ve 5 üzerinden 5 ile puanlanmış durumdadır. Yine Haritalar üzerindeki verilere göre haftanın her günü çalışmakta olan firma 07:00 ile 23:00 arası hizmet vermektedir. Adana’nın Çukurova bölgesinde konumlanmıştır. Firmanın kendi web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre sadece Okul temizliği değil aynı zamanda ev, villa ve banka temizliği gibi alanlarda da hizmet almanız söz konusudur.

4. Kardelen Temizlik:

5. Baktem Temizlik: Şirketin google haritalar kısmında herhangi bir değerlendirmesi bulunmamaktadır. ŞikayetVar platformu üzerinde olumsuz bir yorumu bulunmamaktadır. Başta İstanbul’a hizmet veren bir temizlik firması olsa da Adana gibi diğer şehirlere de temizlik hizmeti vermektedir.

Apartman Temizliği İçin

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Apartman Temizliği-Pelinsu Temizlik)

1. Pelinsu Temizlik: Google Haritalar üzerinde 48 yorumu bulunan firma 5 üzerinden 4,8 puan almıştır. Yine haritalar üzerindeki verilere göre 07:00 ile 00:00 arasında her gün faaliyet göstermektedir. Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan firma sadece Apartman temizliği değil aynı zaman da Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Belli dönemlerde İnşaat sonrası temizlik yaptıracak olanlara %25 indirim uygulayabilmektedir. Referansları arasında firma tarafından temizliği yapılan cami Halkbank şubesi gibi büyük yerler bulunmaktadır.

2. Emir Temizlik: Sarıçam’da bulunan firma haftanın her günü 08:00 ile 20:00 arasında faaliyet göstermektedir. Google haritalar üzerinde 15 yorumu ve 5 üzerinden 4,7 derecelendirilmesi bulunmaktadır. Yapılan yorumların çoğunluğu olumlu ifadelerden oluşmaktadır. Şirketin web sitesi şu an için aktif değildir. Şikayet Var sitesi üzerinde de herhangi bir olumsuz yorum bulunmamaktadır.

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Apartman Temizliği - Türkerler Temizlik)

3. Türkerler Temizlik: Seyhan ilçesinde bulunan bu temizlik firmasının Google haritalar üzerinde 1 tane yorumu bulunmakta ve kullanıcıların puanlama sistemine göre 5 üzerinden 5 yıldızla puanlanmış durumdadır. Yapılan tek yorum inşaat sonrası temizlik yaptıran ve memnun kalan bir kişiye aittir. Apartman temizliğinin yanısıra Cam ve dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev ve ofis temizliği, periyodik genel temizlik, fabrika ve işletme temizliği, okul ve hastane temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Apartman Temizliği-Metehan-Simay Temizlik)

4. Metehan Simay Temizlik: Google haritalar üzerinde 10 tane yorumu bulunan firma hizmet alanlar tarafından 5 üzerinden 3.7 yıldız ile derecelendirilmiştir. Çukurova ilçesinde bulunan firmanın resmi web sitesi de bulunmaktadır. Apartman site genel temizliği, günlük çöp alma hizmeti, bina yöneticiliği, okul temizliği hizmeti, ofis büro ve iş yeri temizliği gibi alanlarda hizmeti söz konusudur.

5. Saha Temizlik: Çukurova ilçesinde bulunan firma Google haritalardaki verilere göre 24 saat açıktır. 5 üzerinden 4,6 puan ile derecelendirilmiş olan firmanın 37 Google yorumu bulunmaktadır. Yorumlar genel olarak Kalite ve Profesyonellik olmasına yönelik olumlu şekildedir. Yorumlardan bazıları hijyenik ve iş disiplini, ilgili, güvenilik ve kaliteli oldukları oldukları yönündedir.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin

1. Evim Temizlik: Google üzerinde 5 üzerinden 5 yıldız alan firmanın 2 olumlu yorumu bulunmakta ve hiç olumsuz yorumu bulunmamaktadır. Sarıçam ilçesinde bulunan firma Google haritalar üzerindeki verilere göre sabah 08:00 ile gece 00:00 arasında açıktır. Temizlik şirketinin web sitesi bulunmamaktadır.

3. Tek Temizlik: İnşaat sonrası temizliğin yanısıra ev, dış cephe, su baskını, yangın sonrası, fabrika, okul, otel, duvar, fuar, halıfleks, ofis, restaurant, depo, villa temizliği gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Ek olarak Tek Temizlik firması boya badana hizmeti, mermer cilalama, koltuk yıkama, haşere ilaçlama gibi alanlarda da müşteri talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

4. Erva Temizlik:

5. Matador Temizlik:

1. 3S Temizlik:

Ofis Temizliği için

  • Kalender Temizlik
  • Sare Temizlik
  • Parken Temizlik

Fiyatlar

Ofisin metrekare cinsinden büyüklüğüne ve firmaya göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bu işi bireysel yapan kişiler ortalama 200 metrekare bir ofis için 200TL talep etmektedir. Anlaşacağınız firmaya ve işin büyüklüğüne göre çeşitli iskontolar, indirimler söz konusu olabilir.

Albeyaz Temizlik

Adana'daki En İyi Temizlik Şirketleri (Albeyaz Temizlik)

Fabrika temizliğinden, inşaat sonrası temizliğe, dış cephe cam temizliğinden evinin tümünün temizliğine, ofis temizliğinden endüstriyel ortamların temizliğine ve site konut temizliğine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Yaklaşık 14 yıldır Adana’da temizlik konusunda uzmanlaşmış olan bir firmadır.

Akın Temizlik

Apartman ve dairelerin temizliği, inşaat sonrasında oluşan kaba pisliğin temizlenmesi, çeşitli konumlarda bulunan ofislerin temizlenmesi, ofis veya ev farketmesizin cam temizliği, kaç katlı olduğu fark etmeksizin AVM temizliği, ne derece kirli olursa olsun fabrika temizliği ve hastane temizliği bu şirket tarafından yapılmaktadır. Yapılacak işin büyüklüğüne göre belli oranda indirimler uygulanabilir.

Çiçek Temizlik

Kendilerini prensip sahibi bir temizlik şirketi olarak tanıtmakta olan firma sizin ekstra bir çabaya girmeden istediğiniz ortamın profesyonel ekibi ile temizlenmesini garanti etmektedir.

Fiyatlar

Adana’da bireysel olarak ve şirket bazında temizlik alanında hizmet vermekte olanlar ortalama metrekare başına 2.6TL ile 3.8TL arasında fiyatlar istemektedir. Ancak bu inşaat sonrası temizliğin yapılacağının alanın kaç oda kaç banyo olduğu durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Views:
77
Article Categories:
Temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir